LEGO Creator 3-in-1 Street Racer Model Car 31127

25.99

Ka stok

SKU: LE31127 Kategori: ,

Adhuruesit e makinave super të shpejta mund të dalin në rrugë ose në pistën e garave me këtë makinë garash mahnitëse LEGO Creator 3-në-1 Street Racer (31127).

Fëmijët do të entuziazmohen kur organizojnë gara me këtë lodër makine, e cila përmban tuba anësore të lezetshme, një spoiler dhe një çati të lëvizshme, ata do të marrin 3 përvoja të ndryshme ndërtimi dhe luajtjeje me këtë LEGO Creator 3-në-1 model makine.

Ata mund ta bëjnë lodrën e makinës Street Racer, ta rindërtojnë atë në një makinë garash, një model me shufër të kuqe dhe ngjyrë kafe të ndërtuar me porosi, ose të ndezin imagjinatën e tyre për të krijuar një makinë tjetër të fuqishme dhe të shpejtë garash.

Makinat LEGO për t’u ndërtuar bëjnë dhurata fantastike lodrash për fëmijët që e duan ndërtimin e automjeteve model!

Karakteristikat e produktit:

  • Udhëzimet interaktive të disponueshme falas përmes aplikacionit LEGO Building në telefonat inteligjentë dhe tabletët
  • Mjetet e zmadhimit dhe rrotullimit i ndihmojnë fëmijët të vizualizojnë modelin ndërsa ndërtojnë
  • Përmban 258 pjesë
  • Dimensionet e përafërta: 6 cm x 16 cm x 9 cm
  • E pershtatshme per moshat 7+ vjec

Specifications

Manufacturer

LEGO EUROPE NORTH

Manufacturer Number

31127

Our Product Number

LE31127

Safety Information

Not suitable for children under 36 months

Age

5 – 8, 8 – 11

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.