LEGO Creator 3-in-1 Vintage Motorcycle Building Set 31135

19.99

Vetëm 2 stok

SKU: LE31135 Kategori: ,

Bëhuni gati për të shijuar orë të panumërta aksioni garash me këtë ndërtim të shkëlqyer LEGO Creator 3 në 1 Vintage Motorcycle (31135).

Adhuruesit e LEGO-s kanë zgjedhjen e 3 përvojave të ndryshme të ndërtimit dhe luajtjes me këtë set ndërtimi 3-në-1 të. Motoçikleta klasike përmban timonë, një rrotë të përparme lëvizëse, fenerë, një shter të madh dhe një mbajtëse për shfaqje. Fëmijët mund të krijojnë një makinë tërheqëse karburanti për të marrë pjesë në gara emocionuese – ose madje të përdorin imagjinatën e tyre për të krijuar automjetet e tyre LEGO me blloqe, mundësitë janë të pafundme!

Karakteristikat e produktit:

  • Përfshin: 1 x LEGO Creator 3-in-1 Vintage Building Motorcycle set me timon, një rrotë të përparme lëvizëse, fenerë, një shkarkim të madh dhe një mbështetëse
  • Për garat me shpejtësi të lartë, kjo motoçikletë e vjetër mund të shndërrohet në një biçikletë rrugore me një mbajtëse me këmbë ose një makinë zvarritëse
  • Përmasat e përafërta: 7 cm x 13 cm x 6 cm
  • Përmban 128 pjesë
  • E pershtatshme per moshat 8+ vjec

Specifications

Manufacturer

LEGO EUROPE NORTH

Manufacturer Number

31135

Our Product Number

LE31135

Safety Information

Not suitable for children under 36 months

Age

8 – 11

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.