LEGO Creator 3in1 Supersonic Jet, Helicopter & Boat – 31126

25.99

Ka stok

SKU: LE31126 Kategori: ,

Fëmijët mund të shijojnë aksionin emocionues të kohës së lojës lart në qiell ose në ujë me këtë aeroplan fantastik LEGO Creator 3in1 Supersonic Jet (31126)

Ai përmban një avion super të shpejtë të garave ajrore me një kabinë, rrota, flakë që del nga motori dhe një stendë për ekspozim.

Tifozët e LEGO-s që e duan aksionin me ritëm të shpejtë kanë 3 modele të ndryshme LEGO për të ndërtuar dhe luajtur me këtë set LEGO Creator 3 në 1, ata mund të bëjnë një aeroplan reaktiv dhe më pas ta rindërtojnë atë në një lodër helikopteri ose një varkë me shpejtësi lodër, ose të përdorin 215 tulla për të krijuar automjetin e tyre të lezetshëm.

Seti kreativ i lodrave të ndërtimit vjen me udhëzime ndërvepruese dixhitale të ndërtimit për ta bërë përvojën e ndërtesës edhe më argëtuese.

Karakteristikat e produktit:

Udhëzimet interaktive të disponueshme në aplikacionin LEGO Building Instructions në telefonat inteligjentë dhe tabletët.

Mjetet e zmadhimit dhe rrotullimit i ndihmojnë fëmijët të vizualizojnë modelin ndërsa ndërtojnë

Lodra Supersonic Jet ka përmasa 8 cm e lartë x 27 cm x 16 cm e gjerë

Përmban 215 copë.

E përshtatshme për moshat 7+ vjeç

Specifications

Manufacturer

LEGO EUROPE NORTH

Manufacturer Number

31126

Our Product Number

555821

Safety Information

Not suitable for children under 36 months