LEGO Creator Deep Sea Creatures – 31088

20.99

Vetëm 1 stok

SKU: LE31088 Kategori: ,

Dërgoni argëtimin me LEGO nën ujë, me këtë set LEGO Creator Deep Sea Creatures.

Ky set i mrekullueshëm LEGO përfshin të gjitha pjesët që ju nevojiten për të ndërtuar një mega peshkaqen dhe një gaforre të kuqe të ëmbël – ndiqni udhëzimet dhe ndërtoni bandën tuaj nënujore.

Ju mund të përdorni imagjinatën tuaj dhe të shihni se çfarë gjërash të tjera argëtuese mund të ndërtoni me këtë set LEGO.

Kombinoni krijimet tuaja me pjesën tjetër të koleksionit LEGO për aventura edhe më epike.

I pershtatshem per moshat 7+ vjec.

Specifications

Manufacturer

LEGO

Safety Information

Not suitable for children under 36 months

Manufacturer Number

31088

Age

5 – 8, 8 – 11

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.