LEGO Creator Mighty Dinosaurs – 31058

20.99

Ka stok

SKU: LE31058 Kategori: ,

Shkundni tokën me Dinozaurët e Fuqishëm te Lego Creator.

Hapni gojën për të zbuluar dhëmbë të mprehtë si brisk, vendosni kthetrat e mëdha dhe lëvizni kokën dhe bishtin. Ky set përfshin edhe mbetjet e gjahut të fundit të T-Rex! Rindërtoni për të krijuar dinosaurët e tjerë të fuqishëm; një Triceratops i fuqishëm ose një Pterodaktil i tmerrshëm.

Një dhuratë e shkëlqyer për moshat 7+ vjeç.

Specifications

Manufacturer

LEGO EUROPE NORTH

Our Product Number

529550

Age

11 +, 5 – 8, 8 – 11

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.