LEGO DC Batman versus Harley Quinn 76220

22.99

S’ka stok

Lodra ndërtimi LEGO DC Batman kundër Harley Quinn (76220) përmban karaktere klasike, automjete të lezetshme dhe aksesorë të mrekullueshëm për djemtë dhe vajzat e moshës 4+ vjeç për t’u përfshirë në lojëra të përbashkëta zhvillimore.

Ky grup lojërash aksion mbi rrota përmban 2 personazhe të njohur nga filmat DC Super Heroes. Ekziston një figurë e veprimit Batman me motoçikletën e tij të fuqishme të lodrave Batcycle dhe një figurë e Harley Quinn me një skateboard dhe një çekiç të madh.

Karakteristikat e produktit:

  • Kjo lodër ndërtimi LEGO DC Batman për fëmijë përfshin 2 figura filmi: Batman me motoçikletë lodër Batcycle dhe Harley Quinn me një skateboard
  • Fëmijët mund të luajnë me role vigjilentin e maskuar që hedh Batarang-in e tij për të ndaluar skateboarderin e që përdor çekiçin e saj që të mos shkaktojë ligësi
  • Seti përfshin aksesorë Batarang, çekiç dhe dinamit, në mënyrë që fëmijët të mund të krijojnë super heronjtë e tyre emocionues kundrejt tregimeve super villiane.
  • Ky set përmban një shasi motorçiklete me blloqe fillestare për t’i nxitur ndërtuesit e rinj, plus hapa ndërtimi për të forcuar aftësitë e tyre zhvillimore

E pershtatshme per moshat 4+ vjec

Specifications

Manufacturer

LEGO EUROPE NORTH

Manufacturer Number

76220

Our Product Number

LE76220

Safety Information

Not suitable for children under 36 months

Age

3 – 5

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.