LEGO Disney Anna’s Castle Courtyard Dress Set – 43198

13.00

Vetëm 1 stok

SKU: LE43198 Kategori: , , ,

Mundësi të pafundme loje presin në këtë set konstruksioni të koleksionueshëm LEGO Disney Anna’s Castle Courtyard (43198).

Me një hark oborri me një shatërvan, seti përfshinë edhe mini figurën e Princeshës Anna dhe figura e salamandrës LEGO Bruni. Fustani i veçantë ‘diamanti’, i cili lidhet me fundin e shatërvanit si ruajtje për mini-kukullën, shton argëtim shtesë.

Karakteristikat kryesore:

  • Jepini një adhuruesi të Disney Frozen 2 një kënaqësi të papritur me këtë LEGO Disney Anna’s Castle Courtyard 43198 Building Kit.
  • Ky set prej 74 pjesësh përfshin një oborr shatërvani që mund të ndërtohet dhe një fustan transformues “diamanti” i krijuar për të ruajtur një mini figurë brenda
  • Duke shfaqur Princeshën e Disney Anna dhe një figurë LEGO Bruni the Salamander, ky set mund të kombinohet me sete të tjera të Disney (shiten veçmas) ose të përdoret për lojëra kur jeni në udhëtim.
  • Fëmijëve do t’ju pëlqejë ky set plot me mundësi imagjinative, i cili rikrijon një mjedis nga filmi Frozen 2 i Disney
  • Duke përdorur aplikacionin LEGO Building Instructions, ndërtuesit mund të zmadhojnë, rrotullojnë dhe vizualizojnë një version dixhital të modelit të tyre ndërsa ndërtojnë
  • Me një figurë të detajuar dhe strukturën e oborrit, ky set i ndërtueshëm i Disney Frozen 2 inkurajon lojën krijuese
  • Përmasat mbi 14 x 14 x 11 cm
  • Përmban 74 pjesë.
  • E pershtatshme per moshat 5+ vjec

Specifications

Manufacturer

LEGO EUROPE NORTH

Manufacturer Number

43198

Our Product Number

LE43198

Safety Information

Not suitable for children under 36 months

Age

5 – 8

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.