LEGO Disney Frozen II Olaf Figure Playset – 41169

23.99

Ka stok

SKU: 544249 Kategori: , , ,

Rijetoni magjinë e Disney’s Frozen me setin e LEGO Disney Frozen II Olaf.

Ndërtoni Olaf nga e para duke përdorur blloqet LEGO, më pas rikrijoni skenat tuaja të preferuara nga filmat duke lëvizur krahët dhe qafën e tij të artikuluar për ta pozicionuar atë siç dëshironi.

Ideale për fansat e vegjël të filmave Frozen, fëmijët mund të kanalizojnë gëzimin e këtij showman-i të dashur teksa vendosin papionin e tij blu. Ata gjithashtu mund ta ndihmojnë atë të mbajë lapsin e tij në mënyrë që të mund të shkruajë në ditarin e tij ndërsa zbulon mrekullitë e ndryshme të jetës.

I përshtatshëm për fëmijët e moshës 6+ vjeç.

Specifications

Manufacturer Number

41169

Our Product Number

544249

Age

5 – 8

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.