LEGO Duplo Disney Mickey & Minnie Birthday Train – 10941

34.99

Vetëm 1 stok

SKU: 550781 Kategori: , ,

Sillni një festë të veçantë në kohën e lojës me këtë set të trenit për ditëlindjen e Mickey & Minnie nga LEGO® DUPLO® Disney™.

Është koha për të festuar! Fëmijët do ta pëlqejnë këtë set shumëngjyrësh, i mbushur plot me aktivitete argëtuese dhe të gjithë personazhet e tyre të preferuar. Ndërsa përshtatin pjesët e mëdha së bashku, ata do të mësojnë më shumë rreth numrave, përputhjes dhe më shumë. Plus, ata do të adhurojnë gjithashtu krijimin e aventurave të tyre të Disney gjatë rrugës.

Brenda kutisë, fëmijët do të gjejnë:

  • 3x personazhe të Disney™ (Mickey Mouse, Minnie Mouse dhe Pluto)
  • 1x Tren i ndërtuar me 3 seksione
  • 1x tortë ditëlindjeje që mund të ndërtohet
  • 5x blloqe me numër të vendosen njëra mbi tjetrën
  • Aksesorë
  • E përshtatshme për moshat 2+ vjeç

Specifications

Manufacturer

LEGO

Manufacturer Number

10941

Our Product Number

550781

Age

0 – 3, 3 – 5