LEGO Duplo Race Cars – 10947

69.99

Vetëm 2 stok

SKU: 554223 Kategori: ,

Fëmijët mund të imagjinojnë shumë aventura të shpejta me këtë grup Garash Makinash nga Lego Duplo.

3, 2, 1…Shko! Pavarësisht nëse ata janë duke ecur me shpejtësi nëpër dhomën e lojërave ose duke bërë një ndalesë në pistë, fëmijët do të argëtohen shumë duke ndërtuar dhe garuar me këto makina të tmerrshme push-and-go. Me shumë aksesorë për të frymëzuar rolet e tyre, mundësitë për aventura janë të pakufishme.

Karakteristikat e produktit:

  • Përfshin figura të shoferëve të garave meshkuj dhe femra me helmeta dhe 2 vetura shtytëse
  • Gjithashtu përmban shumë aksesorë si një trofe, flamuj, karikim automjetesh elektrike, kone dhe mjete për kujdesin e makinës
  • Përmasa perfekte për duar të vogla
  • Ideale për të imagjinuar aventura me shpejtësi të lartë
  • E përshtatshme për moshat 2+ vjeç

Specifications

Manufacturer

LEGO

Manufacturer Number

10947

Our Product Number

554223

Safety Information

Please remove all packaging attachments, and any other components which are not a part of the toy, before giving this product to a child.