LEGO Duplo Unicorn Playset – 10953

14.00

Ka stok

SKU: 550782 Kategori: ,

Sillni një prekje magjie në kohën e tyre të lojës me këtë LEGO® DUPLO® Unicorn.

Të vegjlit do të adhurojnë bashkimin e blloqeve shumëngjyrëshe në këtë set magjik. Ata do të kënaqen kur zbulohet një njëbrirësh miqësor dhe një makinë në formë ylli! Më pas, ata mund të tërheqin mikun e tyre të ri në dyshemenë e sallës së lojërave në shumë aventura argëtuese.

Ky set i lezetshëm përfshin 8 pjesë, si dhe udhëzime të thjeshta për t’u ndjekur për të ndihmuar ndërtuesin tuaj të vogël të fillojë. Seti mund të kombinohet edhe me sete të tjera LEGO® DUPLO®!

Për moshat 18+ muaj.

Specifications

Manufacturer Number

10953

Our Product Number

550782

Age

0 – 3