LEGO Friends Aliya’s Room Mini-Doll Sleepover 41740

26.99

Vetëm 2 stok

SKU: LE41740 Kategori: ,

Fëmijët mund të krijojnë historitë e tyre argëtuese me këtë set lojërash 41740, mini-kukulla e dhomës së miqve LEGO Aliya

E përkryer për fëmijët që të shprehin krijimtarinë e tyre me personazhe të këndshëm nga gjenerata e ardhshme e miqve LEGO. Seti i lojërave kolektive përmban mini-kukulla LEGO Friends Paisley dhe Aliya, plus një kafshë lodër për qenin Aira. Kur është koha për t’u çlodhur, ka një ekran të madh për filma dhe aksesorë lodrash për qentë për të luajtur me qenushin e Aliya.

Karakteristikat e produktit:

  • Përfshin: 1 x mini-kukulla lojërash, mini-kukulla Aliya dhe Paisley, projekte shkollore, një laptop, një libër, një telefon, një llambë dhe madje edhe një trofe!
  • Fëmijët mund të pinë një pije të ngrohtë në tryezën e lezetshme në formë reje, të luajnë me qenushin Aira, të shikojnë një film ose të ulen në një qoshe të rehatshme pranë dritares
  • Kombinoje këtë set me sete lojërash të tjera kolektive të dhomës së gjumit LEGO Friends, shikoni dhomën e Leos, dhomën e Nova-s ose dhomën e Liann-it (secila shitet veçmas)
  • Përmbanë 209 pjesë
  • Përmasat e përafërta: 8cm x 13 cm x 10 cm
  • E pershtatshme per moshat 6+ vjec

Specifications

Manufacturer

LEGO EUROPE NORTH

Manufacturer Number

41740

Our Product Number

LE41740

Safety Information

Not suitable for children under 36 months

Age

5 – 8

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.