LEGO Friends Liann’s Room Mini-Doll & Pet 41739

26.99

Ka stok

SKU: LE41739 Kategori: ,

Fëmijët që e duan artin kanë shumë për të zbuluar në këtë LEGO Friends Liann’s Room 41739.

Adhuruesit e vegjël mund të bëhen krijues me Liann, Autumn dhe Popcorn the Gecko në Heartlake City duke përdorur aksesorët e përfshirë të studios së artit! Bëhuni gati për argëtim të pakufizuar me Liann-in energjik dhe Autumn e qetë.

Karakteristikat e produktit:

  • Përfshin: 1 x set lojërash gjumi LEGO Friends, mini-kukulla Liann dhe Autumn, Popcorn the Gecko dhe shumë aksesorë duke përfshirë materiale arti, donuts, gota, komike, një skateboard dhe një telefon celular – Popcorn madje ka edhe terrariumin e tij!
  • Ky set lojërash me mini kukulla është pjesë e një koleksioni të seteve të lojërave të dhomës së gjumit LEGO Friends Heartlake City; shikoni setet tjera Leo’s Room ose Nova’s Room (secila shitet veçmas)
  • Përmban 204 pjesë
  • Përmasat e përafërta: 8 cm x 13 cm x 9 cm
  • E pershtatshme per moshat 6+ vjec

Specifications

Manufacturer

LEGO EUROPE NORTH

Manufacturer Number

41739

Our Product Number

LE41739

Safety Information

Not suitable for children under 36 months

Age

5 – 8

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.