LEGO Friends Dog Rescue Van with Pet Puppy 41741

39.99

Vetëm 1 stok

SKU: LE41741 Kategori: ,

Adhuruesit e kafshëve do të shijojnë shpëtimin dhe kujdesin për këtë qenush të adhurueshëm në furgonin LEGO Friends Dog Rescue 41741.

Çatia e furgonit të lodrave ngrihet për të zbuluar qendrën e lëvizshme të shpëtimit ku fëmijët do të gjejnë gjithçka që u nevojitet për t’u kujdesur për qenin Pickle. Fëmijët mund të bëjnë që koka e Pickles të dalë nga kutia e kartonit ndërsa Nova kalon pranë dhe më pas të pretendojnë se thërrasin qendrën e shpëtimit. Fëmijëve do t’ju pëlqejë të ndryshojnë shprehjen e trishtuar të Novës në një shprehje të lumtur, ndërsa ajo kujdeset për Pickle.

Karakteristikat e produktit:

  • Përfshin: 1 x mini-furgon për shpëtimin e kafshëve, dhe mini figurat Nova dhe Dr. Marlon
  • Fëmijët mund të bëjnë që koka e qenit të pastrehë të dalë nga kutia e kartonit ndërsa Nova kalon pranë, pastaj pretendojnë të thërrasin qendrën e shpëtimit për ndihmë
  • Fëmijët mund t’i japin Pickle ushqim dhe ujë, ta lajnë atë dhe më pas të ndryshojnë fytyrën e Novës nga e trishtuar në të lumtur ndërsa ajo bën një shkon për ta ndihmuar Pickle të ecë
  • Përmbanë 300 pjesë
  • Përmasat e përafërta: 11 cm x 12 cm x 6 cm
  • E pershtatshme per moshat 6+ vjec

Specifications

Manufacturer

LEGO EUROPE NORTH

Manufacturer Number

41741

Our Product Number

LE41741

Safety Information

Not suitable for children under 36 months

Age

5 – 8

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.