LEGO Friends Hair Salon Creative Hairdressing Set 41743

59.99

Ka stok

SKU: LE41743 Kategori: ,

Fëmijëve do t’ju pëlqejë të eksplorojnë sallonin e flokëve LEGO Friends 41743 me Paisley dhe Olly.

Ky set lojërash përmban personazhet LEGO Friends Paisley, Olly dhe Nadia. Fëmijët mund të interpretojnë aventurën në Heartlake City ndërsa miqtë shkojnë në sallonin e flokëve të Nadia me skuterin e Olly për të krijuar pamjen e re të Paisley. Zonat e larjes dhe stilimit janë brenda sallonit dhe një makineri për çamçakëz, plus shumë aksesorë parukerie. Kur Paisley është gati, fëmijët mund të ndërrojnë pjesën e flokëve dhe shprehjen e fytyrës për të zbuluar stilin e saj të ri.

Karakteristikat e produktit:

  • Përfshin: mini-kukulla parukiere Nadia, Paisley dhe Olly, bimë, produkte flokësh, para, një makinë gome, një tabelë, një llambë ngrohëse, një furçë pastrimi, 2 karrige, një tharëse flokësh, një lavaman, një tavolinë me para, një stol parku me një dritë rruge, tabela të dyerve dhe një skuter
  • Ka modele të ndryshme flokësh, adhuruesit e rinj të modës mund të ndryshojnë flokët dhe shprehjen e fytyrës së Paisley për të treguar pamje të ndryshme nga para dhe pas
  • Përmbanë 401 pjesë
  • Përmasat e përafërta: 14 cm x 25 cm x 9 cm
  • E pershtatshme per moshat 6+ vjec

Specifications

Manufacturer

LEGO EUROPE NORTH

Manufacturer Number

41743

Our Product Number

LE41743

Safety Information

Not suitable for children under 36 months

Age

5 – 8

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.