LEGO Friends Heartlake Downtown Diner Restaurant 41728

39.99

S’ka stok

SKU: LE41728 Kategori: ,

Bëhuni gati për pak argëtim me këtë restorant LEGO Friends Heartlake Downtown Diner 41728

Ky set lojërash me tematikë ushqimore ka shumë veçori për të frymëzuar lojën krijuese, duke përfshirë një udhëtim me makinë, ulëse në natyrë, një lojë arcade dhe një xhuboks lëvizës!

Karakteristikat e produktit:

  • Përfshin: LEGO Friends Liann, Aliya dhe Charli Mini-Dolls, plus aksesorë duke përfshirë 2 pije, para, 3 feta bukë, një mbajtëse pecete, një kosh pluhuri një skateboard… dhe macen e djallëzuar që viziton restorantin!
  • Fëmijët mund të zgjedhin një këngë në jukebox e cila lëviz duke rrotulluar një dorezë ose të luajnë një lojë video me Aliya ndërsa presin që Liann të mbërrijë
  • Dërgoni fëmijët tuaj në një botë me role krijuese me gjeneratën e ardhshme të Heartlake City, ku ata mund të takojnë miq të rinj dhe të zbulojnë vendndodhje emocionuese në universin LEGO Friends
  • Dimensionet e përafërta: Përmasat e lokalit janë 11 cm x 19 cm x 11 cm
  • Përmban një restorant argëtues me një ndenjëse në natyrë, një lojë arcade dhe një xhukbox lëvizës
  • Përmbanë 346 pjesë
  • E pershtatshme per moshat 6+ vjec

Specifications

Manufacturer

LEGO EUROPE NORTH

Manufacturer Number

41728

Our Product Number

LE41728

Safety Information

Not suitable for children under 36 months

Age

5 – 8

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.