LEGO Friends Holiday Camping Trip Camper Van 41726

33.99

Ka stok

SKU: LE41726 Kategori: ,

Prezantoni fëmijët aventurierë me argëtimin e kampingut me furgonin LEGO Friends Holiday Camping Camper 41726. Ky set lojërash i mbushur me veçori përfshin një lodër karvani që mund të ngjitet në një makinë LEGO Friends dhe vjen me LEGO Friends Autumn dhe Aliya Mini-Dolls plus aksesorë kampingu duke përfshirë një aparat fotografik, zjarr kampi dhe marshmallow, në mënyrë që fëmijët të mund të interpretojnë histori të ndryshme sa herë që luajnë. Ndërtuesit e rinj mund të ndihmojnë vajzën e qytetit Aliya të dërgojnë makinën LEGO Friends dhe lodrën e karvanit në vendin e përsosur në pyllin e qytetit të Heartlake. Çatia e lëvizshme i lejon fëmijët të eksplorojnë brendësinë e karvanit. Fëmijët mund të luajnë me role duke parë natyrën dhe të shtiren se bëjnë foto të fluturës së rrallë me kamerën përpara se të vendosin marshmallow në zjarr kampi.

Karakteristikat e produktit:

  • Seti përfshin një makinë dhe karvan, mini-kukulla Autumn dhe Aliya LEGO Friends, një aparat fotografik, flutur, zjarr kampi dhe marshmallows
  • Fëmijët mund të lidhin karvanin e lodrave në makinën argëtuese me ngjyra të ndezura dhe të heqin çatinë e karvanit për të eksploruar dhomën e gjumit dhe kuzhinën brenda
  • Ky set argëtues përfshin një set fillestare të ndërtuar për makinën lodër LEGO Friends; një bazë e fortë që u jep ndërtuesve të rinj një fillim me lodrën e tyre të karvanit
  • Pjesë e gamës LEGO Friends
  • Përmbanë 87 pjesë
  • Përmasat e përafërta: 7 cm x 19 cm x 6 cm
  • E pershtatshme per moshat 4+ vjec

Specifications

Manufacturer

LEGO EUROPE NORTH

Manufacturer Number

41726

Our Product Number

LE41726

Safety Information

Not suitable for children under 36 months

Age

3 – 5

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.