LEGO Friends Leo’s Room Baking Themed Playset 41754

26.99

Ka stok

SKU: LE41754 Kategori: ,

Është koha për t’u bërë kreativ me LEGO Friends Leo’s Room Baking Themed Playset (41754)

Fansat mund të bëjnë një demonstrim pjekjeje ose të ndihmojnë Leo-n të filmojë përmbajtjen për kanalin e tij të pjekjes – i vetmi kufi është imagjinata e tyre! Kur xhirimet përfundojnë për ditën, fëmijët mund të hapin dyert e ballkonit në mënyrë që miqtë të shijojnë pamjet e detit nga dhoma e gjumit

Karakteristikat e produktit:

  • Përfshin: Mini-kukullat LEGO Friends Leo dhe Olly, mace shtëpiake Churro, një libër recetash, tas përzierjeje, lugë, shishe, një aparat fotografik dhe drita super të lezetshme
  • Zbuloni të gjitha dhomat e qytetit të Heartlake – shikoni sete të tjera lodrash të koleksionueshme si Dhoma e Aliya ose Dhoma e Nova (secila shitet veçmas)
  • Përmban 203 pjesë
  • Përmasat e përafërta: 7 cm x 14 cm x 10 cm
  • E pershtatshme per moshat 6+ vjec

Specifications

Manufacturer

LEGO EUROPE NORTH

Manufacturer Number

41754

Our Product Number

LE41754

Safety Information

Not suitable for children under 36 months

Age

5 – 8

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.