LEGO Friends Mobile Bubble Tea Shop with Scooter 41733

13.00

Vetëm 2 stok

SKU: LE41733 Kategori: ,

Bëhuni gati për të takuar gjeneratën e ardhshme të Heartlake City!

Shkoni në dyqanin Mobile Bubble Tea Shop në qendër të qytetit Matilde për të parë pijen e re më të bukur në qytet.

Kur LEGO Friends janë gati t’i çojnë krijimet e tyre te më shumë klientë, ata mund të bashkojnë skuterin lodër dhe janë gati për të shkuar. Fëmijët mund të bëjnë miq dhe të zbulojnë lokacione emocionuese me LEGO Friends ndërsa shijojnë lojën krijuese dhe interpretojnë aventurat e jetës reale.

Karakteristikat e produktit:

  • Përfshin: 1 x Karrocë çaji me flluskë, Skuter Elektrik, Aksesorë për lojë kreative, duke përfshirë krem pana, luleshtrydhe, spërkatje, 2 shishe çaji flluskë dhe një funksion për të tundur dhe përzier përbërësit.
  • Çatia e karrocës hapet për të zbuluar pjesën e brendshme ku mund të përgatitet çaji me flluska.
  • Përmban mini-kukullat Nova dhe Matilde LEGO Friends.
  • Përmbanë 109 pjesë
  • Përmasat e përafërta: Përmasat 6 cm x 12 cm x 6 cm
  • E pershtatshme per moshat 6+ vjec

Specifications

Manufacturer

LEGO EUROPE NORTH

Manufacturer Number

41733

Our Product Number

LE41733

Safety Information

Not suitable for children under 36 months

Age

5 – 8

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.