LEGO Friends Nova’s Room Gaming Bedroom 41755

26.99

Vetëm 2 stok

SKU: LE41755 Kategori: ,

Hidhuni në një strehë lojërash në këtë set LEGO Friends Nova’s Room Gaming Bedroom 41755.

Ka një kompjuter lojrash me tastierë dhe freskuese neoni, plus një karrige lojrash dhe mikrofon. Fëmijëve do t’u pëlqejë të eksplorojnë veçoritë në skenën e dhomës së gjumit, duke përfshirë një tavolinë pune ku Nova riparon rrotat e Pickle të përkëdhelur nga LEGO Friends, plus një rampë për ta ndihmuar atë të ngjitet në shtrat!

Karakteristikat e produktit:

  • Përfshin: 2 mini-figura LEGO Friends Friends Nova dhe Zac, figurën e qenit të shpëtimit Pickle, një tavolinë pune me çekiç dhe çelës, ushqimin dhe ujin e Pickle, një rampë pranë shtratit, laptop dhe karrige lojrash
  • Përmban detaje sekrete duke përfshirë një poster të fshehur
  • Përmban 179 pjesë
  • Përmasat e përafërta: 7 cm x 12 cm x 11 cm
  • E pershtatshme per moshat 6+ vjec

Specifications

Manufacturer

LEGO EUROPE NORTH

Manufacturer Number

41755

Our Product Number

LE41755

Safety Information

Not suitable for children under 36 months

Age

5 – 8

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.