LEGO Friends Paisley’s House with Mini-Dolls 41724

59.99

Vetëm 1 stok

SKU: LE41724 Kategori: ,

Ndërtuesit e rinj kanë shumë për të zbuluar në LEGO Friends Paisley’s House with Mini-Dolls 41724.

Fëmijët mund të takojnë Paisley – një vajzë e turpshme me një imagjinatë të madhe dhe t’i bashkohen argëtimit ndërsa ajo pushon me familjen e saj në shtëpi. Kati i fundit i shtëpisë së mini-kukullave LEGO Friends përfshin një dhomë gjumi dhe banjë dhe mund të hiqet, duke e bërë të lehtë eksplorimin e kuzhinës më poshtë. Përfshihen gjithashtu mini-kukullat Lego Friends Paisley, Ella dhe Jonathan, plus një personazh lepurush me shtëpinë e tij të vogël.

Ka plot aksesorë për lojë me role, duke përfshirë ushqime të lehta dhe fruta për të ngrënë në tavolinën e jashtme, plus një kosh riciklimi. Në oborr, ka një kënd komod ku Paisley luan kitarë dhe shkruan muzikë duke i bërë shoqëri lepurushit të saj. Ka edhe një karrotë për lepurin për të ngrënë. Ky set LEGO 4+ vjen gjithashtu me një pjesë fillestare të ndërtuar të dobishme – një bazë e qëndrueshme që ofron një përvojë të shpejtë dhe argëtuese ndërtimi, plus aplikacioni LEGO Builder do ta udhëheqë fëmijën tuaj në një aventurë të lehtë dhe intuitive ndërtimi.

Karakteristikat e produktit:

  • Seti përfshin një shtëpi kukullash 2-katëshe me katin e fundit të lëvizshëm dhe shumë aksesorë, plus mini-kukulla Paisley, Ella dhe Jonathan
  • Aksesorët përfshijnë një furçë, një kitarë, enë kuzhine, ushqim dhe më shumë
  • Seti përmban një pjesë fillestare të ndërtuar për ndërtim të shpejtë plus udhëzime nëpërmjet aplikacionit LEGO Builder me mjete për zmadhimin dhe rrotullimin e modeleve në 3D
  • Përmasat e përafërta: 16 cm x 13 cm x 12 cm
  • Pjesë e gamës LEGO Friends
  • Përmban 185 pjesë
  • E pershtatshme per moshat 4+ vjec

Specifications

Manufacturer

LEGO EUROPE NORTH

Manufacturer Number

41724

Our Product Number

LE41724

Safety Information

Not suitable for children under 36 months

Age

3 – 5

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.