LEGO Friends Recycling Truck 41712

25.99

Ka stok

SKU: LE41712 Kategori: ,

Po kërkoni një lodër argëtuese për fëmijët 6 vjeç e lart që kujdesen për mjedisin? Lodra LEGO Friends Ricycling Truck (41712) është për ta.

Fëmijët mund të bashkohen me ekipin e pastër për të rregulluar plazhin e qytetit të Heartlake. Kjo lodër edukative përmban një lodër kamioni plehrash me kosha. Kamioni vjen me një krah të lëvizshëm për fëmijët për t’u lidhur në kosha për të futur përmbajtjen e tyre në kontejnerë. Ka 3 kosha rruge dhe një kapëse plehrash për klasifikimin e riciklimit në letër, ushqim dhe xhami.

Jo vetëm që vjen me një udhëzues hap pas hapi, por ka gjithashtu udhëzime ndërvepruese dixhitale të ndërtimit. Të disponueshme në aplikacionin falas LEGO Building Instructions për telefonat inteligjentë dhe tabletët, udhëzimet përdorin zmadhimin intuitiv dhe mjetet rrotulluese që lejojnë fëmijët të vizualizojnë modelin e përfunduar ndërsa ndërtojnë.

Karakteristikat e produktit:

  • Përfshin 2 mini figura LEGO Friends: Emma dhe River, një figurë kafshe rakun, furçë lodrash, rrëmbyes plehrash, banane, qershi dhe shenjë për pastrimin e plazhit
  • Fëmijët mund të ndihmojnë Emën dhe Riverin të marrin plehrat, të pastrojnë plazhin, të rregullojnë riciklimin dhe të hipin në kamion për të pastruar vendin tjetër
  • Me përmasa mbi 7 cm të lartë, 15 cm të gjatë dhe 6 cm të gjerë, ky kamion plehrash zë pak hapësirë të parkuar pranë automjeteve të tjera të modelit të një fëmije.
  • Përmban 259 pjesë.
  • E pershtatshme per moshat 6+ vjec

Specifications

Manufacturer

LEGO EUROPE NORTH

Manufacturer Number

41712

Our Product Number

LE41712

Safety Information

Not suitable for children under 36 months

Age

5 – 8

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.