LEGO Friends Stephanie’s Sailing Adventure Boat 41716

59.99

Ka stok

SKU: LE41716 Kategori: ,

Bëjini të vegjlit që duan varkat dhe modelet e bukura të automjeteve LEGO një dhuratë që do ta adhurojnë me Stephanie’s Sailing Adventure (41716) për fëmijë mbi 7 vjeç.

Fëmijët mund t’i bashkohen LEGO Friends Stephanie, e cila ka arritur ëndrrën e saj për t’u bashkuar me një ekuipazh që po përpiqet të thyejë një kohë rekord botëror për lundrimin rreth globit. Ky set lojërash LEGO Friends përmban një varkë me vela lodër me detaje autentike si një vela fleksibël, radar dhe një rrotë anijeje që rrotullohet në të vërtetë.

Ky set krijues gjithashtu i ndihmon fëmijët të mësojnë për arritjet epike të një marinari me famë botërore, kur marrin pjesë në udhëtimin e ëndrrave të Stephanie, në të cilin ajo jep gjithçka në ndjekje të përsosmërisë sportive.

Seti vjen me udhëzime të qarta të printuara dhe fëmijët gjithashtu mund të kenë akses në udhëzimet dixhitale të ndërtimit se si ta bëjnë këtë varkë me vela. Ky udhëzues interaktiv është i disponueshëm nga aplikacioni LEGO Building Instructions dhe i lejon fëmijët të rrotullohen, zmadhojnë dhe shikojnë krijimin e tyre në 3D!

Karakteristikat e produktit:

  • Përfshin 3 mini figura – Stephanie, Maxine dhe Elijah me pajisje të ekuipazhit të lundrimit – dhe shumë aksesorë argëtues si një tabletë dhe një telekomandë
  • Kjo varkë lodër argëtuese për fëmijët e moshës 7+ vjeç përmban gjithashtu dylbi lodrash, një dron dhe një kontrollues, plus 3 jelek shpëtimi për mini figurat
  • Seti vjen me aplikacionin LEGO Building Instructions për telefonat inteligjentë ose tabletët, plus udhëzime të printuara në mënyrë që fëmijët të mund ta nisin ndërtimin menjëherë
  • Kjo varkë për fëmijë ka mbi 26 cm e lartë, 9 cm e gjatë dhe 25 cm e gjerë, kështu që zë pak vend kur ekspozohet.
  • Përmban 304 pjesë.
  • E pershtatshme per moshat 7+ vjec

Specifications

Manufacturer Number

41716

Our Product Number

LE41716

Safety Information

Not suitable for children under 36 months

Age

5 – 8, 8 – 11

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.