LEGO Friends Tree-Planting Vehicle Toy Car with Olivia 41707

38.99

Vetëm 1 stok

SKU: LE41707 Kategori: ,

Prezantoni të rinjtë në botën e qytetit të Heartlake dhe ushqeni interesin e fëmijëve për natyrën me makinën LEGO Friends Tree-Planting Car (41707)

Duke përfshirë 2 mini figura, një çerdhe pemësh dhe një kamion lodër që mund të vozitet, fëmijët mund të mësojnë se si rriten bimët përmes një përvoje ndërtimi dhe loje.

Ka gjithashtu shumë aksesorë të lezetshëm kopshtarie dhe shumë figura të kafshëve të egra për të mbajtur shoqërinë e personazheve të LEGO Friends ndërsa punojnë. Fëmijëve do t’ju pëlqejë kamioni me një krah të artikuluar për të ngritur dhe ulur pemët në kamionçinë.

Karakteristikat e produktit:

  • Përmban 336 pjesë
  • Kjo lodër LEGO vjen e mbushur me veçori për të frymëzuar lojën imagjinative
  • Përmasat e përafërta: 7 x 14 x 6 cm
  • I pershtatshem per femije 6+ vjec

Specifications

Manufacturer

LEGO EUROPE NORTH

Manufacturer Number

41707

Our Product Number

LE41707

Safety Information

Not suitable for children under 36 months

Age

5 – 8

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.