LEGO Icons Dried Flower Centrepiece Set for Adults 10314

69.99

Ka stok

SKU: LE10314 Kategori: ,

Kultivoni një pjesë të dekorit të shtëpisë që kërkon mirëmbajtje zero me këtë set me lule të thata LEGO Icons për të rritur 10314.

Një projekt ndërtimi gjithëpërfshirës, seti i luleve artificiale po shpërthen me lulëzime të gjalla të frymëzuara nga ngjyrat e vjeshtës. Kompleti përmban trëndafilin dhe gerberën si pikë qendrore. Pasi të jetë i plotë, mund ta përdorni si një element qendror të mrekullueshëm në shtëpi ose ta varni si dekor të murit me lule për të krijuar një paraqitje me lule për t’u çmuar përgjithmonë.

Modeli i ndërtueshëm ka një dizajn të ndarë që lejon 2 persona ta ndërtojnë atë në të njëjtën kohë, duke ofruar mënyrën e përsosur për të kaluar kohë cilësore me një mik ose anëtar të familjes. Ju gjithashtu mund të përdorni aplikacionin LEGO Builder për të ruajtur udhëzimet, si dhe për të parë, zmadhuar dhe rrotulluar krijimin tuaj ndërsa ndërtoni modelin e vërtetë.

E përshtatshme për moshën 18+ vjeç

Specifications

Manufacturer

LEGO EUROPE NORTH

Manufacturer Number

10314

Our Product Number

LE10314

Safety Information

Not suitable for children under 36 months

Age

Big Kids

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.