LEGO Icons Flower Bouquet Set for Adults 10280

79.99

S’ka stok

SKU: LE10280 Kategori: ,

Dhënia dhe marrja e luleve të bukura është një gëzim i madh. Nëse jeni duke kërkuar për një dhuratë lulesh me një ndryshim, Buqeta me lule LEGO (10280) është një zgjedhje e frymëzuar.

Kur të përfundojë, shfaqja mbresëlënëse e luleve sjell një prekje argëtimi dhe ngjyrash në çdo dhomë. Bishtat e rregullueshëm e bëjnë të lehtë përshtatjen e rregullimit për çdo vazo ose enë. Çdo detaj i buqetës është bërë nga komponentët LEGO – të gjitha të personalizueshme për të krijuar një paraqitje unike.

Karakteristikat e produktit

  • Kjo buqetë me lule jep një shfaqje të gjallë ngjyrash dhe formash interesante, të frymëzuara nga lule të vërteta si trëndafila, snapdragons, lulëkuqe, asters, margaritë dhe barëra.
  • Lulet janë krijuar nga mbi 17 elementë të LEGO me forma dhe ngjyra reale të petaleve, për të krijuar një paraqitje të mrekullueshme, lulet kanë petale që pozicionohen, kështu që ju mund të argëtoheni duke dizajnuar aranzhime të ndryshme.
  • Ndani kërcellet dhe rikombinojini për të rregulluar lartësinë dhe formën e luleve tuaja.
  • Pjesë e Koleksionit Botanik LEGO për të rritur, ky set përfshin disa elementë të bërë nga një plastikë me bazë bimore, të prodhuar duke përdorur kallam sheqeri me burim të qëndrueshëm.
  • Vazo nuk përfshihet.
  • Rrënjët vijnë në gjatësi të ndryshme. Si udhërrëfyes, ‘snapdragon’, me kërcellin e tij të drejtë, ka një lartësi mbi 36 cm.
  • Përmban 756 pjesë
  • I përshtatshëm për 18+ vjet

Specifications

Manufacturer

LEGO EUROPE NORTH

Manufacturer Number

10280

Our Product Number

LE10280

Safety Information

Not suitable for children under 36 months

Age

Big Kids

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.