LEGO Icons Wildflower Bouquet 10313

89.99

S’ka stok

SKU: LE10313 Kategori: ,

Lëreni imagjinatën të lulëzojë me këtë set ndërtimi LEGO Icons Wildflower Bouquet 10313.

Dhënia dhe marrja e luleve është gjithmonë e gëzueshme dhe kjo buqetë me lule të egra LEGO Icons i jep një rrotullim krijues një dhuratë të përjetshme. Pse të mos e festoni rastin tjetër të veçantë duke i dërguar të dashurës/it lule që nuk do të thahen kurrë ose nuk do të kenë nevojë të ujiten? E krijuar tërësisht nga pjesë të LEGO, buqeta me lule të egra përmban 8 lloje lulesh të egra në kërcell të rregullueshëm. Luleshitësit dhe adhuruesit e luleve mund të kalojnë orë të tëra duke ndërtuar dhe identifikuar lulëzimin e frymëzuar nga lule misri, livando, lulëkuqet e Uellsit, majdanozi i lopës, fierët me gjethe, margaritë gerbera, larkspuri dhe lupinat. Pasi të përfundojnë, këto lule LEGO mund të shfaqen në një vazo të preferuar për t’u bërë një pjesë tërheqëse e dekorit të shtëpisë që do të mbjellë farat e gëzimit në cilëndo dhomë që të vendosen (vazo nuk përfshihet).

Karakteristikat e produktit:

  • Seti përfshin 8 lloje lulesh të egra me 16 kërcell të rregullueshëm
  • Kërcelli mund të rregullohet duke ju lejuar të përshtatni lartësinë e luleve dhe të eksperimentoni me aranzhime të ndryshme – ‘larkspur’, me kërcellin e saj të drejtë, ka një lartësi mbi 18 in/47 cm. Lulet përfshijnë lule misri, livando, lulëkuqe uellsiane, majdanoz lope, gjethe fieret, margaritë gerbera, larkspuri dhe lupinat
  • Ky set ndërtimi mund të kombinohet me LEGO Icons Flower Bouquet 10280 për të krijuar një buqetë të madhe ose 2 buqeta të ndryshme (shiten veçmas) Ky set përfshin disa elementë të bërë nga një plastikë me bazë bimore e prodhuar duke përdorur kallam sheqeri me burim të qëndrueshëm
  • Pjesë e gamës së Koleksionit Botanik LEGO
  • Përmban 939 pjesë
  • E pershtatshme per moshat 18+ vjec

Specifications

Manufacturer

LEGO EUROPE NORTH

Manufacturer Number

10313

Our Product Number

LE10313

Safety Information

Not suitable for children under 36 months

Age

Big Kids

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.