LEGO Ideas Sonic the Hedgehog Green Hill Zone – 21331

119.99

Vetëm 2 stok

SKU: LE21331 Kategori: , ,

Festoni një ikonë të kulturës pop dhe shfaqni lojën klasike të vërtetë me këtë LEGO Ideas Sonic the Hedgehog – Green Hill Zone (21331)

Shijoni kohë cilësore pa shpërqendrime, ushqeni nostalgjinë tuaj dhe rindërtoni një nivel klasik nga loja ikonike duke rikrijuar Zonën e kodrës së gjelbër, ndani kujtimet tuaja emocionuese të Sonic the Hedgehog duke lëvizur sythe të rrumbullakëta, duke mbledhur unaza të arta dhe duke shpëtuar kafshët nga Dr. Eggman. Rregulloni nivelin në mënyrën tuaj dhe jepni jetë me një minifigurë LEGO Sonic the Hedgehog dhe figura të Dr. Eggman, Moto Bug dhe Crabmeat.

Ndërtoni detaje autentike të Green Hill Zone – niveli i parë nga loja origjinale, me modelin dhe veçoritë e saj ikonë të kontrolluesit. Udhëzimet hap pas hapi të ndërtimit janë të përfshira dhe – si në lojë – ju mblidhni Chaos Emerald ndërsa përparoni.

Karakteristikat e produktit:

  • Bën një dhuratë fantastike nostalgjike të viteve ’90 Sonic the Hedgehog për veten ose çdo adhurues të lojërave.
  • Përmasat mbi 17 cm e lartë x 36 cm e gjerë x 6 cm e thellë
  • Mund të riorganizohet dhe lidhet lehtësisht me sete shtesë.
  • Përmban 1125 pjesë
  • E pershtatshme per moshat 18+ vjec

Specifications

Manufacturer

LEGO EUROPE NORTH

Manufacturer Number

21331

Our Product Number

LE21331

Safety Information

Not suitable for children under 36 months

Age

Big Kids

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.