LEGO® Large Creative Brick Box 10698

69.99

Vetëm 2 stok

SKU: LE10698 Kategori: ,

Ndërtoni një stuhi me këtë kuti të madhe me blloqe klasike LEGO® në 33 ngjyra të ndryshme. Me shumë dritare dhe dyer të ndryshme, së bashku me pjesë të tjera të veçanta për t’ju frymëzuar, ju mund të vraponi vërtet me imagjinatën tuaj. Me disa ide për të filluar, ky set ofron paketën e përsosur të veglave krijuese për ndërtuesit e rinj të të gjitha moshave për të shijuar disa ndërtime klasike LEGO. Vjen në një kuti të përshtatshme plastike për ruajtjeje dhe është një shtesë ideale për çdo koleksion ekzistues LEGO.

  • Ndërtoni ndërtesat tuaja të mahnitshme dhe më shumë me këtë koleksion klasik të blloqeve LEGO në 33 ngjyra të ndryshme
  • Përfshin 8 lloje të ndryshme dritaresh dhe dyersh, 2 bazamente jeshile dhe 6 goma dhe rrota
  • Lodrat e ndërtimit LEGO Creative Brick përputhen me të gjitha setet LEGO për ndërtime kreative
  • 790 pjesë – Për djem dhe vajza nga mosha 4+ vjeç

Specifications

Manufacturer

LEGO EUROPE NORTH

Manufacturer Number

10698

Our Product Number

LE10698

Safety Information

Not suitable for children under 36 months

Age

3 – 5, 5 – 8

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.