LEGO Marvel Hulk Mech Armour Avengers Action Figure 76241

20.99

S’ka stok

Shndërroni Hulk-un e fuqishëm në një makinë luftarake edhe më të madhe dhe më të mirë me LEGO Marvel Hulk Mech Armour 76241.

Minifigura e përfshirë LEGO Hulk përshtatet në kabinën e Hulk Mech Armour për fëmijët që të marrin makinën gjigante luftarake në misionin e saj të radhës me mega, krahët e lëvizshëm, këmbët dhe duart dërrmuese (Hulk Smash!). Figura e bashkuar e mekanizmit Hulk mund të pozicionohet dhe pozohet për mundësi të pafundme loje dhe shfaqjeje, plus një shtyllë “guri” ndihmon në frymëzimin e veprimeve imagjinative.

Karakteristikat e produktit:

  • Përfshin: Figura Hulk 1 x 12 inç, kabinën e armaturës mekanike Hulk dhe një shtyllë guri
  • Shikoni figura të tjera të koleksionueshme të LEGO Marvel: LEGO Marvel Thanos Mech Armour 76242 ose LEGO Marvel Rocket Mech Armour 76243 (secila shitet veçmas)
  • 138 pjesë
  • Dimensionet e përafërta: 12cm
  • E pershtatshme per moshat 6+ vjec

Specifications

Manufacturer

LEGO EUROPE NORTH

Manufacturer Number

76241

Our Product Number

LE76241

Safety Information

Not suitable for children under 36 months

Age

5 – 8

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.