LEGO Marvel I am Groot Buildable Playset 76217

72.99

Vetëm 1 stok

Vendosni një model të lëvizshëm të Baby Groot nga Universi Kinematik Marvel në duart e fëmijëve të moshës 10 vjeç e lart me LEGO Marvel I am Groot (76217).

Vogëlushi i dashur dhe i djallëzuar është i lehtë për t’u pozicionuar dhe pozuar siç duan fëmijët. Çdo fans i Marvel Studios Guardians of the Galaxy Vol. 2 do të njohë skenën e famshme ku kërcen Baby Groot. Tani fëmijët mund të rikrijojnë këtë skenë dhe të tjerat me këtë rikrijim të detajuar dhe të lëvizshëm të personazhit të dashur.

Modeli i ndërtueshëm është i lehtë për t’u pozicionuar dhe pozuar, madje ka edhe një kasetë të shtirur të përfshirë për muzikë të krijuar! Përveç kësaj, aplikacioni falas LEGO Building Instructions i lejon fëmijët të shikojnë, zmadhojnë dhe rrotullojnë modelin ndërsa ndërtojnë, duke ofruar një ndjenjë të mahnitshme zhytjeje dhe ndërveprimi gjatë procesit të ndërtimit.

Karakteristikat e produktit:

  • Adhuruesit e pasionuar mund ta vendosin personazhin e lezetshëm të Marvel në një pozë, mund të kërcejnë me të në ritmin e muzikës dhe të rikrijojnë lëvizjet e tij qesharake
  • Seti vjen me udhëzime të printuara dhe një aplikacion dixhital LEGO Building Instructions për të zmadhuar dhe rrotulluar gjatë ndërtimit të modelit të mundshëm
  • Modeli është mbi 10,5 inç (26 cm) i gjatë dhe vjen me një kasetë dhe një pllakë emri
  • Përmban 476 pjesë.
  • E përshtatshme për moshat 10+ vjeç  width= width=

Specifications

Manufacturer

LEGO EUROPE NORTH

Manufacturer Number

76217

Our Product Number

LE76217

Safety Information

Not suitable for children under 36 months

Age

11 +, 8 – 11

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.