LEGO Marvel Miles Morales Figure Spider-Man 76225

44.99

Ka stok

Bazuar në Miles Morales nga Universi Marvel Spider-Man, kjo figurë realiste është plotësisht e bashkuar dhe vjen me elementë e rrjetës, kështu që fëmijët mund të lëvizin dhe pozicionojnë figurën e Miles Morales ndërsa luftojnë në misione të pafundme emocionuese.

Kur ai nuk po lëkundet nëpër rrugë duke luftuar me djemtë e këqij, figura fleksibël duket e mrekullueshme e ekspozuar në dhomat e fëmijëve. Gjithashtu, me aplikacionin LEGO Building Instructions falas. fëmijët mund të shikojnë, zmadhojnë dhe rrotullojnë modelin ndërsa ndërtojnë, duke u dhënë atyre një ndjenjë të mahnitshme zhytjeje dhe ndërveprimi gjatë procesit të ndërtimit.

Karakteristikat e produktit:

Adhuruesit e rinj të Marvel Super Heroes dhe universit Spider-Man mund të hyjnë në aksion me këtë figurë lodër të ndërtuar LEGO Marvel Miles Morales

Figura e Miles Morales është plotësisht e lidhur, me gjymtyrë dhe kokë të lëvizshme dhe vjen me elementë rrjeti, në mënyrë që fëmijët të mund ta sjellin figurën në jetë

Figura e veprimit Spider-Man lëviz njësoj si ajo në filma, lodra është 23 cm e gjatë dhe mund të merret lehtësisht nga fëmijët kudo.

Modeli është e lehtë për t’u pozuar dhe duket i mrekullueshëm i ekspozuar në dhomat e gjumit të fëmijëve në cilindo qëndrim super hero që fëmijët zgjedhin

E pershtatshme per moshat 8+ vjec

Specifications

Manufacturer Number

76225

Our Product Number

LE76225

Safety Information

Not suitable for children under 36 months

Age

8 – 11

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.