LEGO Marvel Spider-Man Figure 76226

44.99

Ka stok

Vendoseni aksionin e Spider-Man në duart e adhuruesve të moshës 8+ vjeç me Figurën LEGO Marvel Spider-Man (76226). Bazuar në Spider-Man nga Universi Marvel, kjo figurë plotësisht e bashkuar është njësoj si gjëja e vërtetë.

Duke përdorur aksesorët e rrjetës të përfshira në këtë set, fëmijët mund të lëvizin dhe të pozicionojnë figurën e tyre Spider-Man ndërsa luftojnë në misionet e pafundme emocionuese. Kur mbaron aksioni i ditës në rrjetë, figura fleksibël krijon një dekorim fantastik të dhomës së gjumit për fëmijë.

Me akses në aplikacionin falas LEGO Building Instructions. fëmijët mund të shikojnë, zmadhojnë dhe rrotullojnë modelin ndërsa ndërtojnë, duke u dhënë atyre një ndjenjë të mahnitshme zhytjeje dhe ndërveprimi gjatë procesit të ndërtimit.

Karakteristikat e produktit:

  • Vendoseni Super Heroin e rrjetës në duart e adhuruesve të Spider-Man me këtë lodër LEGO Marvel Spider-Man shumë të përshtatshme për ndërtimin e figurave.
  • Fëmijët mund të lëvizin dhe pozicionojnë këtë figurë aksioni LEGO Marvel Spider-Man në çfarëdo mënyre për të ndërmarrë aventura emocionuese duke përdorur elementët e përfshirë të rrjetës
  • Kjo figurë e gjatë 24 cm e lehtë për t’u mbajtur, i lejon fëmijët të sjellin me vete aksionin dhe të rikrijojnë skena fantastike nga filmat
  • Me këmbët, krahët dhe kokën e bashkuar, figura e Spider-Man mund të pozicionohet dhe pozohet, gati për t’u bërë një dekorim fantastik i dhomës së gjumit për fëmijë
  • E pershtatshme per moshat 8+ vjec

Specifications

Manufacturer

LEGO EUROPE NORTH

Manufacturer Number

76226

Our Product Number

LE76226

Safety Information

Not suitable for children under 36 months

Age

8 – 11

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.