LEGO Marvel Spider-Man Webquarters Hangout Buildable Toy 10784

69.99

Ka stok

Ndihmojini ndërtuesit e vegjël të moshës 4 vjeç e lart të bëjnë qendrën më të mirë me lodrën ndërtimore LEGO Marvel Spidey And His Amazing Friends Spider-Man Webquarters Hangout (10784).

Fëmijët mund të hyjnë në Ghost Copter dhe t’i bashkohen bandave që gjuan rrathë, skateboard, lojëra, kërcejnë dhe bëjnë art. Kur Green Goblin prish festën, Spider-Man mund ta kapë atë në një rrjetë.

Modelet LEGO 4+ vijnë me blloqe fillestare, të cilat ofrojnë një bazë të qëndrueshme për të filluar, për fëmijët që mezi presin të luajnë, çdo qese me blloqe në këtë lodër të mrekullueshme ndërtimi përmban një karakter dhe një model, kështu që nuk ka nevojë të plotësoni të gjithë ndërtimin me një lëvizje. Udhëzimet e thjeshta të fotografive nënkuptojnë se kushdo i çdo moshe mund të bëhet një mjeshtër ndërtues në kohë rekord.

Karakteristikat e produktit

  • Vjen me minifigurat Spider-Man, Ghost-Spider, Miles Morales, Ms. Marvel dhe Green Goblin, plus Trace-E, Ghost Copter dhe një makinë Goblin 2-në-1
  • Fëmijët mund të gjuajnë rrathë me Spider-Man, të kërcejnë me Ghost-Spider, të bëjnë art me Miles Morales, të luajnë video lojëra me znj. Marvel ose të zënë në kurth Goblin në një rrjetë të ndërtueshme
  • Aksesorë kreativë, të tillë si një truk me kungull, pica, kitarë, 2 rrjeta me tela, ngjyrë, paleta dhe top ndezin orë argëtimi të pafund
  • Vjen me blloqe fillestare për t’i bërë fëmijët të ndërtojnë shpejt. Udhëzimet e thjeshta me figura nënkuptojnë se nuk ka asnjë pengesë për të ndërtuar, edhe për fëmijët që thjesht mësojnë të lexojnë
  • Dimensioni i përafërt 22 x 25 cm
  • E pershtatshme per moshen 4+ vjec

Specifications

Manufacturer

LEGO EUROPE NORTH

Manufacturer Number

10784

Our Product Number

LE10784

Safety Information

Not suitable for children under 36 months

Age

3 – 5

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.