LEGO Marvel Thanos Mech Armour Avengers Figure 76242

20.99

Ka stok

Adhuruesit e Marvel’s Thanos do ta pëlqejnë këtë lodër për ndërtimin e figurave LEGO Marvel Thanos Mech Armour (76242).

Figura e Thanos Mech Armour përmban krahë, këmbë dhe gishta të bashkuar, duke e lejuar atë të pozicionohet dhe të pozohet për mundësi imagjinative të lojës dhe shfaqjes. Minifigura e Thanos LEGO përshtatet mirë në kabinën e hapjes së mekanizmit, plus shpata e dyanshme e Thanos, Gauntlet Infinity dhe Infinity Stones e bëjnë figurën e Thanos Mech Armour një forcë që duhet llogaritur! Për më shumë argëtim dixhital, aplikacioni LEGO Builder përmban mjete intuitive zmadhimi dhe rrotullimi që i lejojnë fëmijët të vizualizojnë setin e tyre të figurave Avengers ndërsa ndërtojnë. Kjo lodër ndërtimi e koleksionueshme e Thanos ofron kënaqësi të madhe në lëvizje dhe është e përkryer për adhuruesit e Marvel Studios: Avengers Infinity Saga.

Karakteristikat e produktit:

  • Ky set përfshin një figurë Thanos Mech Armour me krahë, këmbë dhe gishta të bashkuar, dhe një minifigurë Thanos LEGO
  • Aksesorët përfshijnë një shpatë me dy tehe, Infinity Gauntlet dhe Infinity Stones
  • Pjesë e grupeve të koleksionueshme LEGO Marvel
  • Përmban 113 pjesë
  • Dimensionet e përafërta: Figura është mbi 12 cm e gjatë
  • E pershtatshme per moshat 6+ vjec

Specifications

Manufacturer Number

76242

Our Product Number

LE76242

Safety Information

Not suitable for children under 36 months

Age

5 – 8

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.