LEGO Marvel The Infinity Saga Iron Man Figure – 76206

69.99

Vetëm 1 stok

Jepini adhuruesve të Iron Man dhuratën më të mirë: Iron Man-in e tyre! Me një lartësi mbi 24 cm, kjo LEGO Marvel Iron Man Figure (76206) është një lodër që mund të ndërtohet dhe sjell vërtetësinë e filmit Marvel në aventurat e mbushura me aksion të fëmijëve.

Bazuar në Iron Man nga Avengers: Age of Ultron të Marvel Studios, ky rekreacion realist është plotësisht i bashkuar, kështu që fëmijët mund të lëvizin dhe pozicionojnë figurën e LEGO Marvel ndërsa luftojnë në misionet emocionuese. Një bllok i lehtë që funksionon me butona shton realizëm shtesë pasi ndriçon reaktorin e harkut në gjoksin e Iron Man.

Karakteristikat e produktit

  • Kur nuk shpëton universin, modeli i Iron Man duket i mrekullueshëm në dollap dhe përfshin një pllakë informacioni të lëvizshëm me detaje rreth ikonës së blinduar Avenger.
  • Të lidhura plotësisht – Të gjitha pjesët e Iron Man-it të ndërtueshëm janë të artikuluara në mënyrë që armatura të mund të lëvizet dhe të vendoset njësoj si gjëja e vërtetë
  • Përfshin 381 pjesë
  • Dimensionet e përafërta 24 cm e gjatë
  • E pershtatshme per moshen 9+ vjeç

Specifications

Manufacturer

LEGO EUROPE NORTH

Manufacturer Number

76206

Our Product Number

LE76206

Safety Information

Not suitable for children under 36 months

Age

11 +, 8 – 11

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.