LEGO Marvel Venom Figure Spider-man Alien 76230

41.99

Ka stok

Bazuar në figurën e Venom të Spider-Man, simbiotën e alienëve nga Universi Marvel, kjo figurë lodër e bashkuar plotësisht është njësoj si e vërteta.

Me gishta të ngjashëm me kthetrat, figura e Venomit mund të lëvizet dhe pozicionohet lehtësisht ndërsa fëmijët luftojnë në misione të pafundme emocionuese. Kur aksioni super i keq i ditës përfundon, figura fleksibël duket e mrekullueshme në shfaqje.

Aplikacioni falas LEGO Building Instructions, i disponueshëm për telefonat inteligjentë dhe tabletët, i lejon fëmijët të shikojnë, zmadhojnë dhe rrotullojnë modelin ndërsa ndërtojnë, duke u dhënë atyre një ndjenjë të mahnitshme zhytjeje dhe ndërveprimi gjatë procesit të ndërtimit.

Karakteristikat e produktit:

  • Fëmijët mund të rikrijojnë skenat më të rrezikshme nga filmat e Spider-Man me këtë LEGO Marvel Venom Figurë: një figurë lodër plotësisht e disponueshme
  • Ky model koleksionist realist i detajuar është 9 inç i gjatë, ka këmbë, krahë dhe kokë të artikuluar plus dhëmbë të mëdhenj ikonë dhe gishta si kthetra
  • Figura LEGO Venom nga universi Spider-Man mund të marrë çdo pozicion duke përdorur pjesët e saj të artikuluara në mënyrë që fëmijët të mund të luajnë beteja të mrekullueshme
  • Kur aksioni përfundon, figura duket e këndshme jashtë kësaj bote e shfaqur në dhomat e fëmijëve, e përsosur si një shtesë për çdo koleksion super heronj
  • E pershtatshme per moshat 8+ vjec

Specifications

Manufacturer

LEGO EUROPE NORTH

Manufacturer Number

76230

Our Product Number

LE76230

Safety Information

Not suitable for children under 36 months

Age

8 – 11

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.