LEGO® Medium Creative Brick Box 10696

44.99

S’ka stok

SKU: LE10696 Kategori: ,

I projektuar me ndërtues të të gjitha moshave në mendje, ky koleksion blloqesh LEGO® me 35 ngjyra të ndryshme do të inkurajojë lojën e ndërtimit pa fund dhe do të frymëzojë çdo imagjinatë. Dritaret, sytë dhe shumë e shumë rrota shtojnë kënaqësinë dhe ofrojnë mundësi të pafundme për ndërtim krijues dhe lojë me automjete. Një komplet i shkëlqyeshëm shtesë për çdo koleksion ekzistues LEGO, ky set vjen në një kuti të përshtatshme ruajtjeje plastike dhe përfshin ide për të filluar ndërtimin.

  • Ndërtoni automjetet tuaja dhe shumë më tepër me këtë koleksion klasik të blloqeve LEGO në 35 ngjyra të ndryshme
  • Përfshin dritare, sy, 18 goma dhe rrota, bazament jeshil dhe më shumë
  • Pllaka e gjelbër ka një gjatësi prej 3″ dhe gjerësi 6″.
  • Lodrat e ndërtimit LEGO Creative Brick janë të pajtueshme me të gjitha setet e konstruksioneve LEGO për ndërtime kreative
  • 484 pjesë – Për djem dhe vajza nga mosha 4+ vjeç

Specifications

Manufacturer

LEGO EUROPE NORTH

Manufacturer Number

10696

Our Product Number

LE10696

Safety Information

Not suitable for children under 36 months

Age

3 – 5, 5 – 8

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.