LEGO Minecraft The End Arena, Ender Dragon Battle 21242

34.99

S’ka stok

SKU: LE21242 Kategori: , ,

Betejat e Minecraft nuk vijnë më epike sesa në LEGO Minecraft The End Arena 21242.

Lojtarët do të kenë nevojë për të gjitha aftësitë e tyre në Minecraft për t’i mbijetuar aksionit në këtë grup argëtues dhe praktik. Sillni një luftëtar End dhe një figurë shigjetari dragoi Minecraft së bashku për betejë në Arenën legjendare të End. Luftëtarët janë të pajisur me forca të blinduara dhe armë, por ka rreziqe të tjera për t’u kapërcyer nëse dëshirojnë të mbijetojnë… një shtytje e një lëshuesi dërgon blloqe llave që të gjuajnë nga lart; pas betejës, fëmijët mund të përdorin karotën e artë ose ilaçin për të shëruar figurat LEGO Minecraft.

Karakteristikat e produktit:

  • Përfshin: Figurat e Minecraft – Shulker dhe Enderman, një karotë të artë dhe ilaç
  • Kombinoje argëtimin me Swamp Adventure 21240 ose The Bee Cottage 21241 (secila shitet veçmas)
  • Përmban 252 pjesë
  • Përmasat e përafërta: 13 cm x 17 cm x 13 cm
  • E pershtatshme per moshat 8+ vjec

Specifications

Manufacturer

LEGO EUROPE NORTH

Manufacturer Number

21242

Our Product Number

LE21242

Safety Information

Not suitable for children under 36 months

Age

11 +, 8 – 11

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.