LEGO Minecraft The Guardian Battle Underwater Fish Set 21180

29.99

Ka stok

SKU: LE21180 Kategori: , ,

Lodra ndërtimi LEGO Minecraft The Guardian Battle (21180) i çon lojtarët në një aventurë nënujore Minecraft të mbushur me personazhe dhe veçori të njohura nga loja më e shitur.

Fëmijët marrin përsipër një sfidë të mbushur me aksion në këtë mision tërheqës të Minecraft të vendosur nën oqean. Së pari, ata duhet të ndërtojnë një monument mes shkëmbinjve koralorë shumëngjyrësh. Ka një thesar të fshehur për të gjetur, por edhe 2 figura ikonike të Minecraft: një kujdestar dhe një kujdestar i moshuar, të cilët janë të vendosur t’ju ndalojnë. Të armatosur dhe me ndihmën e 3 axolotl të dobishëm, fëmijët duhet të shmangin turmat armiqësore për të vazhduar misionin e tyre. Rreziku i shtuar vjen nga një gjuajtës me susta që lëshon një raketë lazer me një lëvizje të bishtit më të madh të kujdestarit.

Karakteristikat kryesore:

  • LEGO Minecraft The Guardian Battle (21180) i merr lojtarët në një mision krijues në brendësinë e oqeanit të mbushur me personazhe dhe veçori nga loja më e shitur
  • Struktura e shkëmbinjve koralorë dhe monumenteve të ndërtueshme përmbajnë gjithashtu personazhe ikonë të Minecraft: një zhytës, kallamar me shkëlqim, kujdestar, kujdestar i moshuar dhe 3 axolotl
  • Ka një monument me shkëmbinj koral për të ndërtuar, thesar për të gjetur dhe armiq për të luftuar në një aventurë të Minecraft që vendos gjithë eksitimin e lojës në duart e fëmijëve
  • Kompletet LEGO Minecraft u japin lojtarëve një mënyrë të re për të shijuar lojën e tyre të preferuar, me personazhe, skena dhe veçori të sjellë në jetë me një përzierje imagjinative të blloqeve dhe pjesëve LEGO
  • Ky set lojërash imagjinativ ka përmasa mbi 12 x 12 x 7 cm
  • Përmban 255 pjesë
  • E pershtatshme per moshat 8+ vjec

Specifications

Manufacturer

LEGO EUROPE NORTH

Manufacturer Number

21180

Our Product Number

LE21180

Safety Information

Not suitable for children under 36 months

Age

8 – 11

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.