LEGO Minecraft The Mushroom House Toy for Kids 21179

28.99

Vetëm 1 stok

SKU: LE21179 Kategori: , ,

Dërgoni lojtarët e Minecraft në një dimension tjetër me setin praktik LEGO Minecraft The Mushroom House (21179) me mundësi të pafundme kreative për lojë brenda dhe jashtë shtëpisë.

Fëmijët mund të bëhen krijues në shtëpinë gjigante të kërpudhave. Mureve dhe çatia hiqen lehtë për qasje të lehtë në tavolinën e punimeve dhe mobilje. Jashtë, heroi i Minecraft, Alex përdor një tas për të mbledhur supë nga lopa e mooshroom. Por planet ndryshojnë kur një kalorës merimangë skelet vjen si i tërbuar. Kjo lodër për fëmijët 8+ vjeç ka shumë për të ofruar!

Karakteristikat kryesore:

  • Mundësitë e lojës krijuese janë të pafundme me LEGO Minecraft The Mushroom House (21179) plot argëtimbrenda dhe jashtë shtëpisë
  • Seti përfshin personazhet ikonë të Minecraft Alex, Mooshroom dhe një Spider Jockey, së bashku me veçori interesante dhe aksesorë argëtues nga loja më e shitur
  • Fëmijët mund ta heqin çatinë dhe muret për të hyrë në brendësi të shtëpisë. Jashtë, ka një kovë për të mbushur me qumësht dhe një kalorës merimangash me skelet për të luftuar
  • Setet LEGO Minecraft u japin lojtarëve një mënyrë të re për të shijuar lojën e tyre të preferuar, me personazhe, skena dhe veçori të sjellë në jetë me një përzierje imagjinative të blloqeve dhe pjesëve LEGO
  • Seti ka përmasa mbi 10 x 13 x 15 cm, ndërsa zona e pemës dhe arkës mund të rikonfigurohen për të bërë paraqitje të ndryshme
  • Përmban 272 pjesë
  • E pershtatshme per moshat 8+ vjec

Specifications

Manufacturer

LEGO EUROPE NORTH

Manufacturer Number

21179

Our Product Number

LE21179

Safety Information

Not suitable for children under 36 months

Age

8 – 11

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.