LEGO Minecraft The Panda Haven House with Animals 21245

69.99

Ka stok

SKU: LE21245 Kategori: , ,

Përgatituni për panda-moniumin përfundimtar në këtë LEGO Minecraft The Panda Haven!

Lojtarët e Minecraft me pasion për pandat do ta pëlqejnë këtë panda të madhe, e cila funksionon si një shtëpi e mobiluar Minecraft. Struktura e bashkuar, duke përfshirë një kokë të varur, do të thotë se shtëpia e pandave mund të pozicionohet ose në këmbë, në të katër këmbët ose ulur. Personazhet përfshijnë një eksplorues të xhunglës, panda, foshnjë panda dhe një figurë armiqësore të skeletit të Minecraft për fëmijët për të luftuar.

Karakteristikat e produktit:

  • Përfshin: 1 x Shtëpi Panda me një shpinë hapëse, një eksplorues xhungle dhe një skelet figura të karakterit të Minecraft, panda dhe foshnja panda, lodra kafshësh LEGO, plus një hark dhe çekiç
  • Përmban një element xhungle bambu jashtë shtëpisë LEGO Minecraft ku fëmijët mund të ushqejnë lodrat e pandave – argëtimi i tyre i preferuar në Minecraft
  • Përmban 553 pjesë
  • Përmasat e përafërta: 22 cm x 11 cm x 10 cm
  • E pershtatshme per moshat 8+ vjec

Specifications

Manufacturer Number

21245

Our Product Number

LE21245

Safety Information

Not suitable for children under 36 months

Age

11 +, 8 – 11

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.