LEGO Minecraft The Pig House – 21170

69.99

Vetëm 2 stok

SKU: LE21170 Kategori: , ,

Çojeni kohën e tyre të lojës në nivelin tjetër me setin e lojërave The Pig House nga LEGO® Minecraft™.

Adhuruesit e vegjël të Minecraft do të pëlqejnë të luajnë tregimet e tyre të preferuara me këtë set të mrekullueshëm lojërash Pig House. Ajo vjen me gjithçka që u nevojitet për të ndërtuar aksionin, si dhe shumë aksesorë për të ndezur imagjinatën e tyre.

Me 2 kate për t’u eksploruar dhe shumë veçori interaktive interesante, ka mundësi të pafundme për argëtim me këtë set të domosdoshëm.

E përshtatshme për moshat 8+ vjeç

Brenda kutisë, fëmijët do të gjejnë:

  • 490x copa
  • 2x minifigura (Alex dhe Creeper)
  • 2x derra
  • 4x karrota

Specifications

Manufacturer

LEGO

Manufacturer Number

21170

Our Product Number

550785

Safety Information

Not suitable for children under 36 months