LEGO Minecraft The Sword Outpost with Mobs 21244

59.99

S’ka stok

SKU: LE21244 Kategori: , ,

Fëmijët që duan Minecraft mund të eksplorojnë shpatën ikonike të lojës me diamant me lodrën e ndërtimit LEGO Minecraft The Sword Outpost (21244).

Ky set përdor armën e çmuar si dizajn për një bazë super të ftohtë ku fëmijët mund të ndërtojnë një zonë qetësimi dhe të marrin pjesë në beteja shpërthyese me personazhet ikonë të Minecraft. Fëmijët ndërtojnë një bazë gjigante shpate diamanti Minecraft në anën e një mali dhe e mbrojnë atë kundër sulmeve të turmave armiqësore. Baza përfshin një tavolinë, një biskotë dhe një lodër jukebox në të cilën ata mund të ‘luajnë’ një kengë.

Jashtë, ushtarët Sentinel dhe Guardian Warrior Minecraft qëndrojnë roje. Fuqia e mëtejshme e zjarrit sigurohet nga 2 gjuajtëse të vendosur në pjesën e përparme të bazës. Turmat armiqësore të Minecraft përfshijnë një Kacavjerrës dhe figura të skeletit. Turmat miqësore përfshijnë një derr lodër dhe një strehë, e cila përmban krahë me fletë metalike, plus ka një levë në fund të kullës që shkakton një shpërthim që shembë një pjesë të strukturës gjatë betejave epike.

Karakteristikat e produktit:

  • Seti përfshin një bazë shpate diamanti të ndërtueshme, figura Sentinel Soldier dhe Guardian Warrior Minecraft, 2 gjuajtës, turma armiqësore të Minecraft (përfshin figurat e lodrave Creeper dhe skelet) dhe turma miqësore (përfshin derr lodër dhe një strehë, e cila përmban krahë me fletë metalike)
  • Aksesorët përfshijnë një tavolinë, një biskotë dhe një lodër jukebox për të ‘luajtur’ një këngë dhe një levë në fund të kullës shkakton një shpërthim që shembë një pjesë të strukturës
  • Përmban 427 pjesë
  • Përmasat e përafërta: 21 cm x 25 cm x 11 cm
  • E pershtatshme per moshat 8+ vjec

Specifications

Manufacturer

LEGO EUROPE NORTH

Manufacturer Number

21244

Our Product Number

LE21244

Safety Information

Not suitable for children under 36 months

Age

11 +, 8 – 11

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.