LEGO Minecraft The Training Grounds Cave House 21183

89.99

Vetëm 2 stok

SKU: LE21183 Kategori: , ,

LEGO Minecraft The Training Grounds (21183) është një set lojërash i madh, i detajuar dhe shumë i gjithanshëm që do t’u japë një lojë të qëndrueshme fansave të Minecraft.

Në katin e sipërm është një dojo ku jetojnë dhe stërviten luftëtarët e Minecraft, në katin e poshtëm është një shpellë farkëtari me një furrë, forca të blinduara dhe më shumë për fëmijët që të krijojnë dhe riparojnë armët e tyre. Lidhja e 2 niveleve është një derë kurth, që funksionon duke shtyrë një bllok poshtë pemës. Ky set argëtues i ka të gjitha – madje edhe veprime luftarake, falë një skeleti plaçkitës. Dhe, kur lojtari ndihet si dëshiron të bëj një ndryshim, nivelet ndahen dhe rikonfigurohen për të krijuar një përvojë të re të lojës.

Karakteristikat e produktit

  • LEGO Minecraft The Training Grounds (21183) është një projekt ndërtimi shpërblyes, një përvojë emocionuese e lojës dhe një model spektakolar për fëmijët për t’u shfaqur
  • Seti përfshin një kast klasik të personazheve të Minecraft: një ninja, mashtrues, skelet dhe një shkop
  • Fëmijët mund ta rindërtojnë dhe rikonfigurojnë këtë set lojërash të personalizueshëm herë pas here për të eksploruar mundësitë imagjinative të lojës dhe shfaqjes që nuk mbarojnë kurrë
  • Setet LEGO Minecraft u japin lojtarëve një mënyrë të re për të shijuar lojën e tyre të preferuar, me personazhe, skena dhe veçori të sjellë në jetë nga një përzierje imagjinative e blloqeve dhe pjesëve LEGO
  • Përmasat e përafërta 24 x 24 x 15 cm
  • E pershtatshme per moshat 8+ vjec

Specifications

Manufacturer

LEGO EUROPE NORTH

Manufacturer Number

21183

Our Product Number

LE21183

Safety Information

Not suitable for children under 36 months

Age

8 – 11

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.