LEGO NINJAGO Cole’s Dragon Cruiser Car Toy 71769

64.99

Ka stok

Fëmijët mund të organizojnë beteja të gjithanshme dhe skena të mbushura me argëtim nga seria televizive NINJAGO: Crystalized me këtë set lodrash LEGO NINJAGO Cole’s Dragon Cruiser (71769)

Makina LEGO NINJAGO përmban tehe mbresëlënëse rrufeje të arta që mund të shtyhen përpara në modalitetin e sulmit të dragoit, 2 gjuajtëse me kunja, 4 goma të mëdha dhe një ndenjëse pasagjeri dhe shoferi për të vendosur ninja.

Fëmijët e vegjël ninja nisen në një betejë epike në Cole’s Dragon Cruiser për të rifituar armën elementare të Kai-t të vjedhur nga gjarpri i keq Gjenerali Aspheera.

Koha që fëmijët të luftojnë Vengestone Brute dhe kristalet e tij të rrezikshme duke e shndërruar kryqëzorin në modalitetin e sulmit të dragoit të artë.

A mund t’i ndalin fëmijët armiqtë e ninjave që t’i kthejnë të gjithë në qytetin NINJAGO në zombie?

Karakteristikat e produktit:

  • Përfshin 4 minifigura NINJAGO: Golden Dragon Kai, Golden Cole, General Aspheera, Vengestone Brute
  • Përmban tehe rrufeje të arta që kalojnë në modalitetin e sulmit, 2 gjuajtëse me kunja dhe një ndenjëse për minifigurat
  • E pershtatshme per moshat 8+ vjec

Specifications

Manufacturer

LEGO EUROPE NORTH

Manufacturer Number

71769

Our Product Number

LE71769

Safety Information

Not suitable for children under 36 months

Age

8 – 11

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.