LEGO NINJAGO Jay’s Lightning Jet EVO Plane 71784

13.00

S’ka stok

Bëhuni gati të fluturoni në qiell mbi qytetin NINJAGO me Jay’s Lightning Jet EVO 71784

Kujdesuni nga personazhet negative ndërsa ata patrullojnë hapësirën ajrore mbi shtëpinë e ninjave. Ky komplet avionësh ninja përmban një avion super të ftohtë që mund të përmirësohet në një model edhe më të madh dhe më frikësues duke shtuar 2 gjuajtës me kunj, tehe të arta dhe një timon të artë. Vendoseni minifigurën e përfshirë Jay LEGO NINJAGO brenda kabinës dhe luani aventurat e ninjave me fluturime të larta.

Karakteristikat e produktit:

  • Përfshin një minifigurë LEGO NINJAGO Jay me shpatë; fëmijët mund ta vendosin atë pas kontrolleve të avionit
  • Shikoni Nya’s Water Dragon EVO 71800, Lloyd’s Mech Battle EVO 71781 ose Kai’s Mech Rider 71783 (secila shitet veçmas)
  • Përmban 146 pjesë
  • Përmasat e përafërta: 6 cm x 22 cm x 21 cm
  • E pershtatshme per moshat 6+ vjec

Specifications

Manufacturer

LEGO EUROPE NORTH

Manufacturer Number

71784

Our Product Number

LE71784

Safety Information

Not suitable for children under 36 months

Age

5 – 8

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.