LEGO NINJAGO Kai’s Fire Dragon EVO Set 71762

38.99

Vetëm 2 stok

Jepuni fëmijëve gjithçka që u nevojitet për të shijuar aventurat e ninjave plot aksion me setin e ndërtueshëm të LEGO NINJAGO Kai’s Fire Dragon EVO (71762).

Figura e lodrës së dragoit përmban një nofull, kokë, bisht dhe këmbë dhe gjithashtu mund të shndërrohet dy herë për ta bërë atë më të madhe, më të fortë dhe më të shpejtë. Ky set lojërash ninja përfshin 3 minifigura NINJAGO: Kai të armatosur me një shpatë dhe 2 luftëtarë gjarpërinjsh NINJAGO – Boa Destructor që kontrollon një dron gjuajtës, dhe Cobra Mechanic me një jetpack dhe një armë që lëshon një zinxhir.

Karakteristikat kryesore:

  • Fëmijët mund të luajnë me role si ninja me këtë LEGO NINJAGO Kai’s Fire Dragon EVO (71762) që shndërrohet dy herë për ta bërë atë më të madh, më të fortë dhe më të shpejtë me forca të blinduara të arta
  • Lodra e betejës ninja përfshin Kai me një shpatë, Boa Destructor me një dron gjuajtës dhe Cobra Mechanic me një avion dhe një armë që lëshon një zinxhir
  • Kjo lodër dragoi përmban një kokë, bisht, nofull, këmbë dhe një shalë për fëmijët që ta vendosin Kai kur ai ka përleshje ajrore me luftëtarët e gjarpërinjve
  • Kujdesuni për qytetin në 7 sete të tjera NINJAGO duke përfshirë Jay’s Thunder Dragon EVO (71760), Zane’s Power Up Mech EVO (71761) dhe Lloyd’s Race Car EVO (71763)
  • Lodrat LEGO NINJAGO i lejojnë fëmijët të përdorin imagjinatën e tyre ndërsa hyjnë në një botë plotë imagjinatë ku mund të bashkohen me ninjat për të përballur të këqinjët
  • Me gjatësi mbi 32 cm kjo lodër dragoi është madhësia ideale që fëmijët të luajnë me të kudo që shkojnë
  • Përmban 204 pjesë
  • E përshtatshme për moshën 6+ vjeç

Specifications

Manufacturer

LEGO EUROPE NORTH

Manufacturer Number

71762

Our Product Number

LE71762

Safety Information

Not suitable for children under 36 months

Age

5 – 8, 8 – 11

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.