LEGO NINJAGO Kai’s Mech Rider EVO Action Figure 71783

59.99

Ka stok

Ndërtuesit e vegjël mund të organizojnë përballjet e tyre të së mirës kundër të keqes me këtë Kai’s Mech Rider EVO 71783 të mbushur me veprime

Kjo motoçikletë e lezetshme ninja mund të përmirësohet në një model më të madh duke shtuar panele anësore të arta dhe tuba shkarkimi flakërues. Ky set lojërash përmban 4 minifigura LEGO NINJAGO: Kai dhe Nya, të dy të armatosur me shpata, Bone King, me shpatën e tij dhe Bone Hunter, me një xhaketë kocke dhe një shpatë. Për suksesin në sfidën e tyre, fëmijët shpërblehen me një baner koleksioni Focus që mund të shfaqet në lodrën e motoçikletës ninja.

Karakteristikat e produktit:

  • Përfshin minifigurat LEGO NINJAGO Kai dhe Nya me shpata, Bone King me shpatë dhe Bone Hunter me një shtrojë kocke, një shpatë lodër ninja, motoçikletë ninja dhe një teh i madh ari
  • Shikoni sete të tjera lodrash ndërtimi për fëmijë: Lloyd’s Mech Battle EVO (71781), Cole’s Earth Dragon EVO 71782 ose Jay’s Lightning Jet EVO 71784 (secila shitet veçmas)
  • Përmban 312 pjesë
  • Përmasat e përafërta: 10 cm x 25 cm x 9 cm
  • E pershtatshme per moshat 7+ vjec

Specifications

Manufacturer

LEGO EUROPE NORTH

Manufacturer Number

71783

Our Product Number

LE71783

Safety Information

Not suitable for children under 36 months

Age

5 – 8, 8 – 11

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.