LEGO NINJAGO Lloyd’s Mech Battle EVO Action Figure Set 71781

26.99

Vetëm 2 stok

Adhuruesit e ninjave do të hyjnë në aksion me setin e lojërave me figura aksioni 2në1 LEGO NINJAGO Lloyd’s Mech Battle EVO (71781).

Seti përmban 2 figura të mundshme aksioni mekanik NINJAGO, të dyja të armatosura me armë lodrash të lezetshme ninja. Mekanizmi i Lloyd vjen me një shpatë masive dhe fëmijët mund ta përmirësojnë atë me forca të blinduara dhe krahë të artë për ta ndihmuar atë të rrëzojë mekanizmin e Bone Warrior, i cili është i armatosur me një armë të madhe dhe një kapelë që mund të përdoret si mburojë. Ky set figurash aksioni vjen gjithashtu me 2 minifigura që të dyja mund të hipin në kabinat e mjeteve të tyre të mundshme për të luftuar betejat epike: Golden Lloyd me një shpatë të artë dhe armiku i tij Bone Warrior i cili është i armatosur me 2 shuriken.

Për t’i shtuar pak argëtim lojës, lëreni aplikacionin LEGO Builder t’ju udhëheqë ju dhe fëmijën tuaj në një aventurë ndërtimi të lehtë dhe intuitive. Zmadhoni dhe rrotulloni modelet në 3D, ruani grupe dhe gjurmoni përparimin tuaj.

Karakteristikat e produktit:

  • Ky set përfshin 2 minifigura të personazheve LEGO NINJAGO: Golden Lloyd dhe Bone Warrior; të dy mund të hipin në kabinat e mekanizmave të tyre
  • Fëmijët mund të përmirësojnë figurën e aksionit të lodrave mega mekanike të Golden Lloyd me aksesorë
  • Pjesë e gamës LEGO NINJAGO
  • E pershtatshme per moshat 6+ vjec

Specifications

Manufacturer

LEGO EUROPE NORTH

Manufacturer Number

71781

Our Product Number

LE71781

Safety Information

Not suitable for children under 36 months

Age

5 – 8

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.